BAYİMİZ OLUN

NEDEN OTOUZAY ?

Sürekli yenilenen binlerce çeşit ürün yelpazesi , uygun ödeme koşulları, tüm Türkiye'ye hızlı sevkiyat fırsatlarından yararlanmak için bayilik formunu doldurarak bayimiz olabilirsiniz. Formu doldurtuktan sonra , size en yakın satış temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.

PAZARLAMA VE SATIŞ EKİBİ

Türkiye’nin her bölgesine yerinde hizmet veren Oto Uzay gezer mağaza niteliğindeki Volkswagen Transporter’lar ile müşterilerine aktif satış yapar.
Oto Uzay ürünlerini her çeşit otomobil aksesuar mağazaları , elektrik servis noktaları , süpermarketler, hipermarketler ve internet online satış sitelerinden edinebilirsiniz. Satış Temsilcilerimize Ulaşın

ÜRÜN GAMI

Şirketin ürünleri otomobil, SUV, minibüs , kamyon , kamyonet ve motosiklet gibi her türlü araca ve markaya uygun üniversal aksesuarlardan oluşuyor.

Anahtarlı ürünler, ayna ve ayna aksamı, bakım ürünleri , cam aksesuarları, direksiyon ve aksesuarları , dış aksesuar çeşidi, egsoz aksesuarları , göstergeler, güvenlik sistemleri , hava ürünleri , iç aksesuar çeşidi, ilk yardım malzemeleri , jant ve tekerlek , koku , koltuk ve aksesuarları , lamba çeşidi, motor aksamı , multimedya , ofis malzemeleri , perde çeşidi , ses aletleri , seyahat gereçleri , temizlik malzemeleri , yapışkanlı süs malzemeleri ve zincir grubu kategorileri altında binlerce ürünü “Space ® , Space Numer 1 ® , ve Karmatik ®” markaları altında bünyesinde barındırır
BAŞVURU FORMU
Bayilik bilgilerini bize iletin

Hani Şehirde Bayilik Açmayı Düşünüyorsunuz?